Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

 


PADMÉ AMIDALA

Herec: Natalie Portman
 

Královna Naboo.Později se stala senátorkou a zastupovala tuto planetu.Navzdory pravidlům se stala manželkou Anakina Skywalkera.Ten se kvůli ní přidal na temnou stranu síly.Nakonec ji však označil za lhářku.Padmé se narodila dvojčata Luke a Leia.Po porodu z nevysvětlitelných důvodů zemřela.

 


C - 3P0

Herec: -
 

Tohoto robota sestrojil Anakin Skywalker, když byl malý.Je to expert na vztahy a komunikaci s lidmi.Na planetě Tatooina se dostal se svým přitelem R2 do rukou Luka Skywalkera.S ním potom v dobách impéria procestoval velkou část galaxie. 

 


R2 - D2

Herec: -
 

Při útěku z Naboo opravil loď královny Amidaly.Pak tohoto droida používal Anakin Skywalker.Nakonec se také dostal do služeb Luka Skywalkera.Princezna Leia do něho ukryla plány Hvězdy smrti a posloužil také jako úkryt pro Lukův meč.

 


PRINCEZNA LEIA

Herec: Carrie Fisher
 

Dcera Padmé a Anakina.Po nástupu impéria byla vychována senátorem Organou.Stala se vůdkyní povstalců a na jedné misi ukradla plány Hvězdy smrti.Byla však zajata.Z vězení ji nakonec zachránil Luke Skywalker a Han Solo.Han se později stal jejím manželem.

 


HAN SOLO

Herec: Harrison Ford
 

Pašerák , kterému šlo jen o peníze, pomohl zachránit princeznu Leiu.Pomohl Lukovi zničit Hvězdu smrti a nakonec sám vstoupil mezi povstalce.Na Bespinu byl zmražen a odvezen Jabba Huttovi.Tam ho nakonec vysvobodil Luke Skywalker.Han při útěku z popravy shodil Bobu Fetta do sarlacka.Také vedl misi na Endoru.

 


LANDO CALRISSIAN

Herec: -
 

Vůdce města v oblacích.Dobrý přítel Hana Sola a Chewbaccy.Nechal se přemluvit k dohodě s Darth Vaderem a vlákal Hana do pasti.Svou chybu však napravil při jeho záchraně na Tatooině.Stal se vedoucím útoku na druhou Hvězdu smrti.

 


CHEWBACCA

Herec: -
 

Zástupce rasy Wookiů.Pomohl utéci mistru Yodovi z Kashykku.Později spolupracoval s Hanem Solem na lodi Milenium Falcon.Podílel se na zničení generátoru na Endoru.

 


JANGO FETT

Herec: Temuera Morrison
 

Tento námezdní lovec se na přání Darth Tyranuse stal předlohou pro tajnou armádu klonů. Jako odměnu si vyžádal jednoho klona pro sebe.V bitvě na Geonosis byl zabit Macem Winduem.

 


BOBA FETT

Herec: -
 

Syn Janga Fetta.Na Geonosis viděl smrt svého otce.Stal se také lovcem odměn.Jeho největší úspěch bylo chycení Hana Sola.Ten ho poté ale odpravil do útrob hladového Sarlacka.                                 

http://www.hvezdnevalky.xf.cz/postavy.html
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sagacity Blood Pressure Readings

(AElemofene, 9. 10. 2018 6:02)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-generique-du-cialis/